Usnadněte si
podnikání a život

Implementace ERP a datové migrace

Máte často pocit, že Vás typická česká administrativa ničí? Štve Vás, že po večerech se musíte věnovat „papírování“? Vidíte, že zaměstnanci dělají zbytečné chyby?

Chybně navržené či zastaralé procesy vždy přinášejí zbytečnou administrativu, která Vás zatěžuje v podnikání a v životě.

Věřte, že celou řadu úkolů a povinností lze dnes dělat efektivněji a rychleji. Doporučíme Vám takové změny, ze kterých můžete mít radost.

Není lepší místo zbytečné administrativy a zbytečných chyb nastavit pravidla a implementovat změny, které zprůhlední a zrychlí koloběh informací a dokumentů ve firmě? Neváhejte si od nás nechat poradit.

Služby, které klientům v této oblasti nabízíme:

 • Návrh efektivního oběhu účetních a ostatních dokumentů s cílem minimalizovat administrativu spojenou s jejich tvorbou a zrychlit tok informací.

• Analýza procesů a návrh úprav informačního systému s cílem automatizovat procesy, usnadnit změny, získat kvalitnější a stabilnější data.

• Návrh technického řešení, implementace a způsobu tvorby firemních dokumentů.

• Návrh procesních schémat (ve finanční oblasti) s určením pracovní náplně, míry odpovědnosti a schvalovacích scénařů pro jednotlivé členy příslušného procesu.

Moderní ERP (Enterprise Resource Planning) jako (nejen) ekonomické programy představují informační srdce každé firmy.

 

Máme bohaté zkušenosti s používáním celé řady jak českých ERP (Money, Pohoda, ABRA, Altus Vario a jiné), tak i zahraničních (Microsoft Navision, SUN, SAP a jiné). Můžeme Vám pomoci při výběru či implementaci ERP. Můžeme být součástí projektového týmu. Můžeme Vám pomoci navrhnout procesy k vysoké automatizaci práce uživatelů ERP.

Nemějte ani obavu z moderních ERP. Při volbě správného partnera Vám mohou velmi usnadnit podnikání.