Usnadněte si
podnikání a život

O nás

Kdo jsme?

Pracovití, spolehliví, ochotní a flexibilní lidé. Naše práce nás baví.

Máme přes 15 let zkušeností z našeho oboru, celoživotní vzdělávání je pro nás základním pravidlem. Plynně mluvíme anglickým jazykem.

Máme bohaté zkušenost ze zaměstnání u českých i mezinárodních firem (auditorské společnosti, daňové kanceláře, německé a české výrobní společnosti, developerské společnosti).

Všichni disponujeme vysokoškolským vzděláním v našem oboru, naše vzdělání dokládá i řada odborných certifikací v oblasti  účetnictví a daní (Svaz účetních, studium ACCA) přes certifikaci v rámci českých mezd přes mezinárodní standardy finančního výkaznictví IFRS (IFRS Specialist) a informační technologie (produkty Microsoft)  až po certifikaci v controllingu (Chartered Controller) a v moderních analytických nástrojích Business Intelligence.

V rámci našeho podnikání se podílíme na různých projektech a spolupracujeme s českými i mezinárodními klienty (USA, Kanada, Dánsko, Slovensko, Itálie apod.), spolupracujeme s renomovanými partnery (právo, IT, daňové poradenství).
 

Jaká je naše vize?

Našim cílem jste Vy jako náš dlouhodobě spokojený klient.

Chceme naslouchat Vašim plánům a přáním a asistovat k jejich naplnění. Chceme být u toho, když budujete a rozšiřujete své podnikání. Chceme být u toho, když slavíte úspěch. Chceme být u toho, když čelíte starostem. 

Mít k dispozici ty správné informace ve správný okamžik pro Vaše rychlé rozhodování je pro nás důležitým cílem.

Ať jde o účetní, daňový, právní, finanční, ekonomický či jiný problém, chceme stát při Vás jako opěrný bod při jeho řešení.

Vaše účetnictví je skutečně Vaše! Má Vám proto sloužit. Přestaňte proto být otrokem vlastního účetnictví a otrokem státem vynucených agend (daně, formuláře apod.).

Doporučíme Vám takové řešení, které Vám ušetří čas, zvýší Vaši sebejistotu, sníží stres a umožní Vám více se věnovat podnikání a rodině.