Usnadněte si
podnikání a život

Ceník

Jsme cenově velmi flexibilní, tj. platíte jen to, co skutečně potřebujete.

Ukázkové ceny bez DPH pro aktivní klienty (konkrétní cena je stanovena individuálně):

Fyzická osoba

Neplátce DPH

od 600 Kč/měsíčně

Fyzická osoba

Plátce DPH

od 900 Kč/měsíčně

Právnická osoba

Neplátce DPH

od 1.600 Kč/měsíčně

Právnická osoba

Plátce DPH

od 2.200 Kč/měsíčně

 

Cena za naše služby je vždy individuální záležitostí a je stanovena po seznámení se s potřebami klienta. Součástí cenové nabídky je i detailní specifikace plánovaných služeb, úkonů a termínů.

 

Všechny cenové balíčky zahrnují jednorázové IT nastavení a dále základní IT měsíční správu - vytvoření Vaší databáze v informačním systému na našem zabezpečeném serveru, první nastavení účetnictví, procesů a autorizací, nastavení plánu zálohování Vašich dat do zabezpečeného úložiště, denní aktualizace měnových kurzů, denní update databáze. Veškeré údaje v našem informačním systému, mzdovém software a daňovém softwaru se nacházejí v bezpečném datacentru na našem serveru v rámci VIP 24/7 IT dohledu, chráněny před ztrátou dat a dalšími nežádoucími situacemi.

Cena za naše služby může být dána:

Cena za doklad

Cena za účetní řádek

Cena za hodinu

Cena za splnění úkolu či provedení úkonu

Cena jako kombinace výše uvedených

Cena za služby může být fixní (ve formě paušálu), kombinací paušálu s flexibilními cenami za některé služby, nebo může být vypočtena jen na základě odvedené práce (hodinová sazba).

Balíčky kromě určitého počtu dokladů či účetních řádků mohou obsahovat:

- správu datové schránky (denní kontrola schránky, archivace zpráv, zaslání emailu klientovi o doručené zprávě s návhem dalšího postupu, odesílání datových zpráv, archivace dodejek),

- digitalizaci dokumentů (převod do pdf souboru),

- konzultace emailem či telefonicky,

- kompletní IT správu (zálohování databáze, upgrade a update databáze),

- kurýra pro vyzvednutí dokladů (po Praze),

- aplikaci/webový portál pro vystavování faktur klientem,

- kompletní přiznání k DPH (pro plátce DPH),

- přístup do klientského portálu,

- roční přiznání k dani z příjmů,

- roční účetní závěrka (pro právnické osoby),

- roční přehledy pro OSSZ a zdravotní pojišťovnu (pro OSVČ).

Naše doporučení pro Vás při hledání nového dodavatele  ekonomických služeb:

Přistupujte prosím s rozvahou k těm poradenským či účetním společnostem, které jsou schopny bez detailnějšího seznámení se s Vašimi požadavky či problémy Vám okamžitě sdělit cenu za jejich služby. Hrozí totiž riziko, že buď budete platit za něco, co nepotřebujete, nebo naopak budou nabízené služby méně kvalitní (dodavatelská společnost zjistí, že cenu „podstřelila“) či budete postupně nuceni platit za tzv. „vícepráce.“

Nevybírejte si účetní či konzultační společnost jen podle levné ceny, ale zaměřte se i na reference jiných klientů, na snahu Vám vyjít vstříc, na zkušenost, profesionalitu a flexibilitu.

Nenechte se zlákat vidinou levných měsíčních paušálů a vždy s dodavatelem nadefinujte, co vlastně budete potřebovat, dále co se Vás ze zákona týká, a jak bude spolupráce probíhat. Vyhnete se tak překvapením, kdy cena za jeden běžný úkon nezahrnutý v měsíčním paušálu zaplatíte částku přesahující cenu měsíčního paušálu.

Zajímejte se o to, kdo konkrétně Vaše účetnictví povede a zda společnost používá bez Vašeho svolení externí subjekty, kteří se dostávají do styku s Vašemi doklady (je reálným faktem, že pro účely snížení ceny některé účetní kanceláře využívají bez svolení klienta externí OSVČ, otrocky placené studenty, lidi bez potřebného vzdělání apod.). 

Zajímejte se o to, zda poradenská či účetní firma je řádně pojištěna pojistkou profesní odpovědnosti.

Zajímejte se o to, zda poradenská či účetní firma používá legální software a hledejte odpověď na otázku, kde budou uložena Vaše data a jakým způsobem budou zabezpečena.  

Zajímejte se o to, zda poradenská či účetní firma má standardy práce s chráněnými informacemi (obchodní tajemství a GDPR) či zda příslušná ustanovení jsou smluvně uvedena ve smlouvě mezi Vámi a společností.

Zajímejte se o to, kdy, jakým způsobem a v jakých krocích bude zahájena spolupráce (některé účetní kanceláře nechají klienta platit měsíční paušál, ale vlastní práci provedou jednorázově či jen několikrát ročně).   

Nevíte-li si rady či potřebujete nezávaznou konzultaci zdarma, neváhejte nás kontaktovat!

Nezávazná poptávka