S námi je Vaše
podnikání snazší!

Účetnictví jinak a lépe

Poskytujeme profesionální konzultační služby pro firmy, OSVČ i neziskové organizace. Základ naší práce spočívá ve vedení účetnictví, zpracování daní a mezd pro klienty, provádění controllingu, reportingu a poskytování komplexního ekonomického poradenství.

Pro klienty jsme zkušeným a spolehlivým partnerem, který je v případě potřeby k dispozici se svým praktickým know-how. Firmám i OSVČ nabízíme mnohaleté zkušenosti a profesionální výstupy spolupráce v souladu s našimi interními standardy.

Jsme připraveni vést Vaše účetnictví či daňovou evidenci, až po komplexní mzdové a daňové služby, reporting, controlling, Business Intelligence, provést změny v procesech, zavést mezinárodní standardy IFRS a US-GAAP, připravit Vás na fúzi, akvizici či poskytnout rámcové ekonomické a související poradenství.

Naše klienty bereme jako rovnocenné partnery a je nám vždy ctí mít možnost svojí prací přispívat k naplnění jejich podnikatelských a tím i životních snů. Záleží nám na úspěchu našich klientů a chceme dlouhodobě stát při jejich boku během jejich podnikání od začátku přes realizaci až po další rozvoj.

Klademe důraz na to, že moderní účetnictví je pouze základem našich služeb. Naše bohaté zkušenosti nám umožňují vidět do hloubky, identifikovat neefektivní procesy a navrhovat změny, které přináší prospěch individuálnímu podnikateli i firmě.

S námi poznáte, že lze Vaši podnikatelskou administrativu a agendu dělat jinak, lépe, snadněji a efektivněji. S námi ušetříte svůj čas, snížíte stres a budete se cítit v podnikání lépe.

Nejsme jen účetní firma - s námi získáte mnohem více.

 

Nabízené služby

Komplexní účetní služby

Správně a pravidelně vedené účetnictví s reálným přínosem dělá Vaše podnikání snazší. S námi začnete Vaše účetnictví skutečně využívat!

Daňové služby a optimalizace

Není přece nutné platit na daních více, než vyžaduje zákon. S námi uplatníte všechny pro Vás dostupné daňové slevy!

Zpracování mezd

Pořádek ve mzdách dělá spokojené zaměstnance. A spokojení zaměstnanci jsou symbolem podnikatelského úspěchu!

Manažerské účetnictví a finanční analýza

Potřebujete kvalitně strukturované účetnictví přizpůsobené Vašemu podnikání a Vašim potřebám, nikoliv naopak!

Controlling, reporting a IFRS

Mít přesné a pravidelné finanční informace o Vašem podnikání v podobě, jakou chápete a jaká se Vám líbí, je přece radost.

Business Intelligence a datové analýzy

S námi pochopíte, jak význam mají informace. Najít a prezentovat informace důležité přesně pro Vás opravdu umíme a baví nás to.

Procesní analýzy a implementace ERP

Špatně navržené procesy plodí administrativu, která Vás zatěžuje a trápí. S námi společně navrhneme změny k lepšímu!

Cash management a cash-flow optimalizace

Podnikání je vedle seberealizace a přání být úspěšným přece (nejen) o penězích:-). S námi jsou Vaše finance lépe pod kontrolou!

Management pohledávek a závazků

Neuhrazené pohledávky Vám mohou způsobit finanční problémy. S námi mějte své pohledávky a závazky pod kontrolou!

Výhody pro naše klienty

Máme zkušenosti

 

Máme mnoho let praktických zkušeností v oblasti financí, účetnictví, daní, mezd, controllingu, reportingu a poradenství. Dříve jsme pracovali pro velké české i zahraniční společnosti na pozicích finančních manažerů. Všichni disponujeme vysokoškolským vzděláním a řadou certifikací z naší profesní oblasti.

Jednáme profesionálně

 

Nejsme jen účetní specialisti, ale profesionálové s širším polem působnosti. Jsme přesvědčeni, že pouhá znalost účetních předpisů nestačí. Účetnictví totiž souvisí i s problematikou obchodního a pracovního práva, IT a procesů. V našem pojetí představují naše služby vytváření skutečných hodnot pro naše klienty.

Spolehlivost je nám vlastní

 

Na Vaše požadavky reagujeme co nejdříve a proaktivně upozorňujeme na rizika, problémy, termíny a změny, o kterých klienti často nemají sami tušení. Jsme féroví a nikdy nenabízíme něco, co ve skutečnosti klienti opravdu nepotřebují.

Jdeme s dobou

 

Jsme vysoce flexibilní a umíme si poradit. Jsme velmi kreativní, umíme a chceme Vám naslouchat, protože nám záleží na Vašem úspěchu. Najít to nejlepší individuální řešení přesně pro Vás je naše strategie. Jdeme s dobou a nespíme na vavřínech.

Máme moderní a bezpečné systémy

 

Pro účetnictví a související procesy používáme moderní informační ekonomické systémy (ERP) na bázi SQL, které několikrát denně zálohujeme do geograficky a hardwarově oddělených lokací. Vaše i naše data jsou tak v bezpečí. Používáme české profesionální programy na SQL bázi pro zpracování daňových záležitostí a mezd.

Máme skvělý reporting

 

Pro datové analýzy, controlling a reporting používáme výhradně moderní profesionální nástroje, které zároveň umožňují prezentovat výstupy ve vizuálně atraktivní podobě. Informace z účetnictví a analýz je možné zobrazovat i v reálném čase na displeji Vašeho chytrého telefonu ve formě uživatelsky nastavitelných widgetů.

Účetnictví moderně a lépe

 

Výrazně snižujeme administrativu používáním moderních technologií. Používáme elektronické podpisy, časová razítka, xml přenosy, cloudové služby, sdílíme s klienty přístupy do adresářů, staráme se o klientské datové schránky, zařídíme i přímý online přístup do daňového spisu. Naše webové stránky jsou chráněny šifrováním doménovým certifikátem.

Bezpapírová spolupráce

 

Máme moderní postupy, které snižují nutnost používat papírové originály dokladů. Doklady zasíláme i přijímáme elektronicky v řadě formátů (pdf, xml, csv, isdoc atd.). Máme k dispozici elektronickou spisovou službu, vytváříme pro klienty virtuální šanony dokladů dostupné online. Naučíme Vás používat online fakturaci a poradíme i v EET.

Průhledná cenová politika

 

S každým klientem před zahájením spolupráce probereme jeho aktuální situaci a každý klient od nás získá individuální nabídku a cenovou kalkulaci na míru. Každý klient má s námi podepsanou smlouvu o spolupráci. Každý klient vždy ví, za co přesně nás platí. Vedeme si elektronické výkazy práce. Spolehlivým klientům poskytujeme slevy či služby zdarma.

Vše pod jednou střechou

 

Kromě účetnictví a daní budete pro byznys často potřebovat i jiné znalosti. Umíme např. i skladové hospodářství, propojení e-shopu s informačním systémem, EET, cenové kalkulace, vytváříme smlouvy z obchodního i pracovního práva, zajistíme založení společnosti a různé registrace. Spolupracujeme s experty z oblasti práva, IT, HR a daňového poradenství.