Profesionální
odborné služby

Zkušený poradce na Vaší straně

Jsme moderním a profesionálním týmem odborníků, kteří pomáhají klientům všech typů a velikostí úspěšně realizovat podnikatelské sny a přání. Naše filozofie založená na dlouhodobé spolupráci s klientem s důvěrou, diskrétností a vzájemnou úctou, na spolehlivosti a přinášení hodnot přináší našich klientům úspěchy, spokojenost a méně stresu. Jsme zaměřeni na budování strategických partnerství a máme nabídku služeb, zkušenosti, odbornou zdatnost a hloubku zkušeností, které Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Kompletní služby pro každého

 

Poskytujeme profesionální ekonomické konzultační služby pro klienty všech typů a velikostí. Od poskytování moderního ekonomického poradenství, od finančního účetnictví a daňové evidence přes komplexní mzdové služby, zpracování daní a řešení daňových záležitostí až k manažerskému účetnictví, k modernímu online reportingu, controllingu, Business Intelligence, datovým migracím, změnám v procesech, až k fúzích a akvizicím a právní problematice – poskytujeme ucelený soubor služeb.

Na potřeby a požadavky našich klientů se díváme z vícero směrů, a proto jsme si vytvořili síť zkušených a efektivních spolupracujících specialistů. Spolupracujeme s renomovanými partnerskými společnostmi a osobami z oblasti právních služeb, IT, auditu, daňového a ostatního poradenství.

 

Pro klienty jsme zkušeným a spolehlivým partnerem, který je Vám vždy k dispozici se svým praktickými doporučeními a návrhy efektivního řešení. S námi získáte optimální individuální balíček služeb přesně pro Vaše potřeby od zajištění účetnictví, mezd, daní, přes zajištění řešení právních záležitostí, IT konzultací až po poskytnutí vysoce moderních nástrojů a aplikací, které Vám poskytnou potřebné informace a usnadní podnikání a život - to vše připravené přesně pro Vás.  Největším benefitem je čas, který můžete věnovat sobě a rodině, a vědomí, že své záležitosti máte plně pod kontrolou.

Každý klient je pro nás významný. Klientům nabízíme individuální přístup, který v našem pojetí představuje vytváření skutečných hodnot pro Vás. Jsme velmi flexibilní, spolehliví, moderní, kreativní, chceme a umíme Vám pomoci.

Účetnictví a ekonomické služby v našem pojetí již nejsou o předávání dokumentů v jen papírové podobě - s námi získá Vaše účetnictví a Vaše podnikání moderní vzhled a funkce za ceny dostupné pro každého. Naším cílem je dosáhnout maximální automatizace práce a souvisejících úkonů, což Vám přináší řadu benefitů, z nichž jmenujme např. úsporu Vašeho času a finančních prostředků, častou pravidelnou aktualizaci dat a možnost mít důležité informace vždy po ruce, či využít synergické efekty a mít pod kontrolou vše na jednom místě, od účetnictví, mezd, daní až po právo a IT.

Moderní přístup a efektivita

 

Prostřednictvím moderních technologií se vždy snažíme zvýšit efektivitu práce a snížit náklady.  Používáme námi licencované moderní informační ekonomické systémy (ERP), které každý den pravidelně zálohujeme do geograficky a hardwarově oddělených lokací a které máme plně pod kontrolou na našem serveru. Vaše i naše data jsou tak v bezpečí. Používáme český profesionální daňový software pro zpracování daňových záležitostí a český profesionální mzdový software pro zpracování mezd.

Jsme připraveni na GDPR a a máme vytvořenou interní metodiku pro zpracování osobních údajů. Používáme moderní firemní nástroje pro šifrování a správu dat. Naše webové stránky jsou chráněny šifrováním doménovým certifikátem, takže se k nám připojujete jako do banky.

 

Jsme přesvědčeni, že i Vy si dnes můžete dovolit mít pravidelné reporty o finančních a nefinančních výsledcích Vašeho podnikání, které jsou pro Vás cenově dostupné. Pro analýzy a reporting používáme výhradně nejmodernější analytické nástroje, které umožňují prezentovat výstupy ve vizuálně velmi atraktivní podobě. Informace je Vám možné zobrazovat i v reálném čase na displeji Vašeho telefonu, tabletu, PC či notebooku ve formě uživatelsky nastavitelných grafů a tabulek i s komentářem. Vše zařídíme my a Vy mějte denně aktualizované informace vždy po ruce, ať jste kdekoliv.

Nesnažíme se být jen dodavatelem ekonomických a ostatních služeb a podobných řešení, ale dlouhodobým partnerem, kterému záleží na Vašem úspěchu.  Naši klienti vědí, jak velký přínos je dlouhodobá spolupráce s námi.

Používejte náš online klientský portál a mobilní aplikaci a mějte tak vždy po ruce všechny dokumenty na jednom místě. Hledejte ve svých dokumentech nejen podle názvu, ale i obsahu. Komunikujte s námi elektronicky a přikládejte velmi snadno dokumenty. Používáme elektronické podpisy s kvalifikovanými elektronickými certifikáty, e-podpisy v souladu s regulací eIDAS a časová razítka. Používáme xml přenosy a automatické importy dat, které k nám do systému přenesou tisíce dokladů, takže nemusíte platit za každý doklad. Ušetřete díky našim moderním službám.

Získejte tak lepší služby za dostupné ceny.

Používejte klientský portál a mobilní aplikaci

Přistupujte ke svým souborům online kdykoli a odkudkoli na webu či v naší mobilní aplikaci. Mějte všechny potřebné dokumenty stále u sebe. Nahrávejte vlastní dokumenty, používejte sdílení a poznejte bezpapírovou spolupráci, která Vám zlepší každý den.

Některé naše služby

Komplexní účetní služby

Moderní účetnictví a daňová evidence přizpůsobené potřebám podnikání včetně digitalizace dokladů, online portálu a mobilní aplikace.

Komplexní daňové služby

Zpracování daňových přiznání včetně mezinárodního zdanění. Daňová optimalizace. Odhady daní.

Komplexní mzdové služby

Komplexní zpracování mzdové agendy. Optimalizace mezd a mzdových nákladů. Tvorba mzdové dokumentace.

Manažerské účetnictví

Profesionální manažerské účetnictví přesně sledující účel vynaložených nákladů a jejich strukturu. Výpočet a analýza odchylek.

Controlling, IFRS a US-GAAP

Specializované služby zkušeného controllera. Sledování, analýzy a moderní online reporting hlavních indikátorů vývoje podnikání.

Business Intelligence

Hi-tech moderní analytické nástroje, které Vám denně přinesou informace zásadního významu. Vizuálně atraktivní dashboardy.

Implementace ERP a datové migrace

Detailní zkušenosti s implementací ERP jako členové projektového týmu. Komplexní datové migrace, procesní optimalizace.

Cash-flow optimalizace

Podrobné plánování, sledování a optimalizace peněžního toku. Identifikace a analýza odchylek a jejich hlavních příčin, návrh řešení.

Management pohledávek a závazků

Analýza pohledávek, závazků, návrh řešení a provedení optimalizace. Úpravy smluvní dokumentace. Dostaňte se dříve ke svým penězům.

Mějte své osobní konzultanty

Praktické zkušenosti a znalosti

 

Máme mnoho let praktických zkušeností v našich oborech. Začínali jsme v zaměstnání v daňových a auditorských společnostech, pracovali jsme pro velké české a zahraniční společnosti podnikající v různých oborech na pozicích finančních manažerů a controllerů. Máme dlouhodobě řadu českých i zahraničních klientů od fyzických osob nepodnikatelů a OSVČ až po společnosti různých typů a velikostí.

Vše potřebné na jednom místě

 

Nejsme jen účetní a daňoví specialisti, ale jsme profesionálové s širším polem působnosti s cílem Vám poskytnout služby, které skutečně potřebujete. V našem pojetí představují naše služby vytváření hodnot a dlouhodobého partnerství. Naše balíčky služeb zahrnují i služby specializované advokátní kanceláře, notáře a IT specialisty. Ušetřete své finanční prostředky a čas spoluprací s jedním týmem odborníků.

Spolehlivost

 

Děláme maximum pro to, aby Váš byznys byl námi co nejlépe podporován. Na Vaše požadavky reagujeme co nejdříve, proaktivně upozorňujeme na rizika, problémy, termíny a změny. Jsme féroví a nebojíme se Vám sdělit náš skutečný názor, ať je pozitivní nebo ne – obojí je ve Váš prospěch. Nikdy nenabízíme něco, co skutečně nepotřebujete. Vy se věnujte svému podnikání, o zbytek se postaráme my.

Flexibilita

 

Jsme vysoce flexibilní, kreativní, umíme a chceme Vám naslouchat – záleží nám na Vašem úspěchu. Najít to nejlepší individuální řešení přesně pro Vás je naše strategie – rádi vždy vyslechneme Vaše požadavky, starosti a přání a navrhneme variantní řešení. S námi budete mít konečně pocit, že Vaše účetnictví Vám bude sloužit. S námi poznáte, že jste pro nás důležitým partnerem, ať jste drobný podnikatel či větší firma.

Zvyšujte svoji produktivitu a inovujte

Klientský online portál a mobilní aplikace

 

Používejte zdarma šifrovaný online klientský portál, kde najdete všechny své dokumenty v elektronické podobě. Přistupujte ke svým dokumentům i skrze mobilní aplikaci pro chytré telefony a tablety na bázi Android/iOS. Vyhledávejte dokumenty nejen podle názvu, ale i podle obsahu v těchto dokumentech, tj. podle slov, textu, poznámek apod.  Užívání pro naše klienty je zdarma, stejně tak i instalace a aktualizace.

Umíme skvěle pracovat s daty

 

Máme bohaté zkušenosti s hromadným zpracováním dat, s digitalizací a vytěžováním dokumentů. Umíme importovat stovky a tisíce Vašich dokladů do našeho informačního systému a ušetřit Vám tak peníze. Umíme propojit Vaše externí systémy a eshopy s našimi informačními systémy. Umíme číst v datech a připravit Vaše účetnictví tak, aby Vám přinášelo cenné informace, srovnání a doporučení.

Přizpůsobte si náš systém

 

Na základě Vašich požadavků umíme naprogramovat vlastní agendu našeho informačního systému či rozšířit jeho funkcionalitu. Zjednodušíte si tak práci a současně si pro sebe zajistíte ta data a informace, které potřebujete. Chcete vlastní seznamy? Chcete vlastní ceníky? Nebo chcete kompletní novou agendu? Nic z toho pro nás není problém. Díky nám ušetříte a za fixní cenu si náš systém upravíte k Vaší plné spokojenosti.

Poznejte sílu moderních reportů

 

Používáme řadu moderních analytických nástrojů různého zaměření, pomocí kterých klientům přinášíme na jejich počítače, telefony a tablety informace z účetnictví a ze souvisejících agend v reálném režimu ve vizuálně velmi atraktivní podobě. Poznejte, jak moc se Vám budou líbit pro Vás individuálně upravené dashboardy. Zjistěte během chvilky aktuální status svého podnikání, svých financí a daní.

Využívejte cenové a ostatní benefity

Písemná smlouva či objednávka

 

Před zahájením spolupráce s klientem chceme vědět detaily o požadavcích – je pro nás velmi důležité řádně pochopit požadavky, přání a potřeby klienta. Každý klient od nás získá individuální nabídku v elektronické podobě. Vždy zasíláme návrh cenové kalkulace a návrh srozumitelné písemné smlouvy o spolupráci, kde si dopředu jasně stanovíme způsob spolupráce.

Cenově dostupné balíčky služeb

 

Každý klient je unikátní a rozsah služeb, které potřebuje, se může lišit případ od případu. Klient si může vybrat z několika balíčků služeb, které lze libovolně upravovat. Nabízíme i balíčky s paušálem na právní služby (skrze externí společnost) a IT konzultace (osobní či korporátní potřeby v oblasti IT), kde v jednom balíčku dostanete vše potřebné pro své podnikání.

Pravidelná revize ceny

 

Změna je život a nic netrvá věčně. Jako náš klient máte vždy právo zažádat o revizi ceny či požádat o jiné platební podmínky. Nebuďte vázáni cenovými balíčky, když se objem práce výrazně snižuje či když jste v nevýhodné finanční situaci, a sjednejte si nové ceny. Potřebujete platit jinak? Potřebujete splátkový kalendář? S námi nic z toho není ve většině případů žádný problém.

Získejte další benefity

 

Využívejte zdarma špičkový klientský portál a úložiště. Zdarma mobilní aplikace s přístupem k Vašim dokumentům. Zdarma telefonické a emailové konzultace menšího rozsahu. Zdarma odborné newslettery a články cílené na Vaše podnikání. Zdarma šablony dokumentů jako jsou smlouvy, směrnice apod. Využívejte cenové slevy (nenárokové) v rámci referenčního systému.

Aktuálně