Usnadněte si
podnikání a život

Pomáháme Vám k úspěchu

Naším posláním je pomáhat Vám růst v podnikání, stát jako zkušení poradci na Vaší straně a zbavit Vás starostí s ekonomickou agendou. Naše firemní filozofie, která je založená na dlouhodobé, spolehlivé a kvalitní spolupráci, Vám s důvěrou, diskrétností a vzájemnou úctou přinese skutečné hodnoty, úspěchy, spokojenost a méně stresu.

 

VŠE V JEDNOM TÝMU

Dopřejte si moderní ekonomické služby, které Vám přinesou reálné hodnoty a zbaví Vás starostí. Spolehlivě, odborně, efektivně a s pochopením Vám pomůžeme. Specialisté na FINANCE (účetnictví, daně, mzdy, poradenství), experti na PRÁVO (externí advokátní kancelář) a IT odborníci. Je to unikátní služba na míru za ceny, které si můžete dovolit.

DIGITÁLNÍ ÚČETNICTVÍ

Mějte své účetnictví v moderní podobě, která Vám přinese méně administrativy a více času pro sebe. Veškeré doklady a tiskové sestavy digitalizujeme do hitech šifrovaného online portálu, kam máte jako klient ZDARMA přístup. Vyhledávejte ve svých dokladech snadno odkudkoliv a mějte své dokumenty vždy po ruce. Pro fyzické doklady si k Vám ZDARMA přijedeme. Vystavujte své faktury ZDARMA elektronicky v mobilní a webové aplikaci.

OPTIMALIZOVANÉ DANĚ

Mějte své daně lépe pod kontrolou, uplatněte to nejlepší daňové řešení přesně pro Vás, vyhněte se potenciálním problémům a penalizacím. Navrhneme Vám takovou daňovou optimalizaci a strukturu, kterou si můžete dovolit a která sníží Vaše rizika. Jako klient dostanete dopředu odhad své očekávané daňové povinnosti. Pravidelně Vás upozorníme na splatnost daní, řádně a včas se postaráme o všechny daňové registrace, reakce na výzvy a související dokumentaci.

MODERNÍ MZDOVÁ AGENDA

Ušetřete na vlastní mzdové účetní, optimalizujte své mzdové náklady a snižte celkové zdanění, zvyšte spokojenost svých zaměstnanců. Postaráme se Vám o správné zpracování mezd, roční mzdové a daňové závěrky, plnění právních závazů zaměstnavatele. Vytvoříme mzdou a personální dokumentaci (smlouvy apod.) přesně na míru pro Vás.

SPECIALIZOVANÉ PORADENSTVÍ

Získejte individuální řešení přesně pro Vaší situaci díky spolupráci účetního, daňového poradce, advokáta a IT specialisty na jednom místě v jednom týmu. Poradenství v podnikání, Zakládání společností, Tvorba podnikatelských plánů a rozpočtů, Optimalizace peněžních toků, zásob a pracovního kapitálu. Řešení právních problémů. Dotační poradenství.

DATA V BEZPEČÍ

Používáme moderní firemní nástroje pro šifrování a správu dat. Naše webové stránky jsou chráněny šifrováním doménovým certifikátem, takže se k nám připojujete jako do banky. Máme zpracovanou GDPR metodiku. Používáme elektronické podpisy s kvalifikovanými elektronickými certifikáty, e-podpisy v souladu s regulací eIDAS a moderní časová razítka. Používáme moderní IT bezpečnostní technologie.

 

UŠETŘETE ČAS A PENÍZE

Ušetřete svůj čas, peníze a vyhněte se stresu. Představíme Vám moderní postupy práce, které Vám zajistí rychlejší komunikaci, dostupnost kvalitních informací a efektivní řešení problémů a administrativních záležitostí. Za ceny dostupné pro každého si zajistěte, že řízení Vašeho podnikání se stane moderní, efektivnější a s nižšími náklady na administrativu.

VYUŽÍVEJTE BENEFITY

Co na Vás u  nás mimo jiné čeká? Individuální cenové balíčky, které lze každý měsíc přizpůsobovat Vašich potřebám. Využívejte ZDARMA špičkový klientský portál a úložiště včetně mobilní aplikace. ZDARMA telefonické a emailové konzultace menšího rozsahu. ZDARMA odborné newslettery a články cílené na Vaše podnikání. ZDARMA šablony dokumentů jako jsou smlouvy, směrnice apod. Využívejte cenové slevy v rámci referenčního systému.

ÚDAJE VŽDY PO RUCE

Používejte moderní nástroje, které Vám snadno prezentují informace ve vizuálně velmi atraktivní podobě. Informace je Vám možné zobrazovat i v reálném čase na displeji Vašeho zařízení jako je mobilní telefon či tablet. Kdykoli se můžete podívat, jaké máte pohledávky, závazky, příjmy, tržby, výdaje či náklady a jaký je odhad daňové povinnosti. Už žádné dotazy na účetní, jestli a kdy bude mít čas. Mějte aktuální informace vždy u sebe a rozhodujte se plně informováni.

MĚJTE EFEKTIVNĚJŠÍ PROCESY

Snižte či úplně odstraňte otravné manuální opakující se úkony. Umíme hromadně importovat stovky a tisíce dokladů k nám do systému. Umíme digitalizovat dokumenty a automaticky z nich vytěžovat příslušné informace. Předávejte doklady pouhým vyfocením. Využívejte napojení Vašich systémů a online obchodů na náš informační systém. 

MĚJTE VLASTNÍHO ADVOKÁTA

Získejte u nás expertní právní služby naší partnerské externí advokátní kanceláře. Korporátní právní záležitosti. Soukromé či rodinné právní záležitosti. Soudní spory. Tvorba dokumentace. Umíme vyhrát prohraný soud, najít chybu v bezchybných smlouvách, vymyslet neobvyklé řešení, ušetřit a vydělat Vám peníze, vyřešit zdánlivě neřešitelný problém.

 

Podívejte se na názory našich klientů.

 

Podívejte se na naše Cenové balíčky.

Používejte klientský portál a mobilní aplikaci

Přistupujte ke svým souborům online kdykoli a odkudkoli na webu či v naší mobilní aplikaci. Mějte všechny potřebné dokumenty stále u sebe. Nahrávejte vlastní dokumenty, používejte sdílení a poznejte bezpapírovou spolupráci, která Vám zlepší každý den.

Některé naše služby

Komplexní účetní služby

Moderní účetnictví a daňová evidence přizpůsobené potřebám podnikání včetně digitalizace dokladů, online portálu a mobilní aplikace.

Komplexní daňové služby

Zpracování daňových přiznání včetně mezinárodního zdanění. Daňová optimalizace. Odhady daní.

Komplexní mzdové služby

Komplexní zpracování mzdové agendy. Optimalizace mezd a mzdových nákladů. Tvorba mzdové dokumentace.

Manažerské účetnictví

Profesionální manažerské účetnictví přesně sledující účel vynaložených nákladů a jejich strukturu. Výpočet a analýza odchylek.

Controlling, IFRS a US-GAAP

Specializované služby zkušeného controllera. Sledování, analýzy a moderní online reporting hlavních indikátorů vývoje podnikání.

Business Intelligence

Hi-tech moderní analytické nástroje, které Vám denně přinesou informace zásadního významu. Vizuálně atraktivní dashboardy.

Implementace ERP a datové migrace

Detailní zkušenosti s implementací ERP jako členové projektového týmu. Komplexní datové migrace, procesní optimalizace.

Cash-flow optimalizace

Podrobné plánování, sledování a optimalizace peněžního toku. Identifikace a analýza odchylek a jejich hlavních příčin, návrh řešení.

Management pohledávek a závazků

Analýza pohledávek, závazků, návrh řešení a provedení optimalizace. Úpravy smluvní dokumentace. Dostaňte se dříve ke svým penězům.

Benefity pro Vás

Umíme poradit a pomoci

 

Máme mnoho let praktických zkušeností v našich oborech. Začínali jsme v zaměstnání v daňových a auditorských společnostech, pracovali jsme pro velké české a zahraniční společnosti podnikající v různých oborech na pozicích finančních manažerů a controllerů. Máme dlouhodobě řadu českých i zahraničních klientů od fyzických osob nepodnikatelů a OSVČ až po společnosti různých typů a velikostí.

Jeden tým, mnohem více než účetní

 

Nejsme jen účetní a daňoví specialisti, ale jsme profesionálové s širším polem působnosti s cílem Vám poskytnout služby, které skutečně potřebujete. V našem pojetí představují naše služby vytváření hodnot a dlouhodobého partnerství. Naše balíčky služeb zahrnují i služby specializované advokátní kanceláře, notáře a IT specialisty. Ušetřete své finanční prostředky a čas spoluprací s jedním týmem odborníků.

Můžete se na nás spolehnout

 

Děláme maximum pro to, aby Váš byznys byl námi co nejlépe podporován. Na Vaše požadavky reagujeme co nejdříve, proaktivně upozorňujeme na rizika, problémy, termíny a změny. Jsme féroví a nebojíme se Vám sdělit náš skutečný názor, ať je pozitivní nebo ne – obojí je ve Váš prospěch. Nikdy nenabízíme něco, co skutečně nepotřebujete. Vy se věnujte svému podnikání, o zbytek se postaráme my.

Jsme flexibilní a kreativní

 

Jsme vysoce flexibilní, kreativní, umíme a chceme Vám naslouchat – záleží nám na Vašem úspěchu. Najít to nejlepší individuální řešení přesně pro Vás je naše strategie – rádi vždy vyslechneme Vaše požadavky, starosti a přání a navrhneme variantní řešení. S námi budete mít konečně pocit, že Vaše účetnictví Vám bude sloužit. S námi poznáte, že jste pro nás důležitým partnerem, ať jste drobný podnikatel či větší firma.

Zvyšujte svoji produktivitu a inovujte

Používejte zdarma úložiště a aplikaci

 

Používejte zdarma šifrovaný online klientský portál, kde najdete všechny své dokumenty v elektronické podobě. Přistupujte ke svým dokumentům i skrze mobilní aplikaci pro chytré telefony a tablety na bázi Android/iOS. Vyhledávejte dokumenty nejen podle názvu, ale i podle obsahu v těchto dokumentech, tj. podle slov, textu, poznámek apod.  Užívání pro naše klienty je zdarma, stejně tak i instalace a aktualizace.

Šetříme Vám čas a peníze

 

Máme bohaté zkušenosti s hromadným zpracováním dat, s digitalizací a vytěžováním dokumentů. Umíme importovat stovky a tisíce Vašich dokladů do našeho informačního systému a ušetřit Vám tak peníze. Umíme propojit Vaše externí systémy a eshopy s našimi informačními systémy. Umíme číst v datech a připravit Vaše účetnictví tak, aby Vám přinášelo cenné informace, srovnání a doporučení.

Přizpůsobte si náš systém svým potřebám

 

Na základě Vašich požadavků umíme naprogramovat vlastní agendu našeho informačního systému či rozšířit jeho funkcionalitu. Zjednodušíte si tak práci a současně si pro sebe zajistíte ta data a informace, které potřebujete. Chcete vlastní seznamy? Chcete vlastní ceníky? Nebo chcete kompletní novou agendu? Nic z toho pro nás není problém. Díky nám ušetříte a za fixní cenu si náš systém upravíte k Vaší plné spokojenosti.

Poznejte komfort vlastního reportingu

 

Používáme řadu moderních analytických nástrojů různého zaměření, pomocí kterých klientům přinášíme na jejich počítače, telefony a tablety informace z účetnictví a ze souvisejících agend v reálném režimu ve vizuálně velmi atraktivní podobě. Poznejte, jak moc se Vám budou líbit pro Vás individuálně upravené dashboardy. Zjistěte během chvilky aktuální status svého podnikání, svých financí a daní.

Využívejte cenové a ostatní benefity

Cenová kalkulace zdarma

 

Před zahájením spolupráce s klientem chceme vědět detaily o požadavcích – je pro nás velmi důležité řádně pochopit požadavky, přání a potřeby klienta. Každý klient od nás získá individuální nabídku v elektronické podobě. Vždy zasíláme návrh cenové kalkulace a návrh srozumitelné písemné smlouvy o spolupráci, kde si dopředu jasně stanovíme způsob spolupráce.

Cenově dostupné balíčky služeb

 

Každý klient je unikátní a rozsah služeb, které potřebuje, se může lišit případ od případu. Klient si může vybrat z několika balíčků služeb, které lze libovolně upravovat. Nabízíme i balíčky s paušálem na právní služby (skrze externí společnost) a IT konzultace (osobní či korporátní potřeby v oblasti IT), kde v jednom balíčku dostanete vše potřebné pro své podnikání.

Pravidelná revize ceny

 

Změna je život a nic netrvá věčně. Jako náš klient máte vždy právo zažádat o revizi ceny či požádat o jiné platební podmínky. Nebuďte vázáni cenovými balíčky, když se objem práce výrazně snižuje či když jste v nevýhodné finanční situaci, a sjednejte si nové ceny. Potřebujete platit jinak? Potřebujete splátkový kalendář? S námi nic z toho není ve většině případů žádný problém.

Využívejte zdarma řadu benefitů

 

Využívejte zdarma špičkový klientský portál a úložiště. Zdarma mobilní aplikace s přístupem k Vašim dokumentům. Zdarma telefonické a emailové konzultace menšího rozsahu. Zdarma odborné newslettery a články cílené na Vaše podnikání. Zdarma šablony dokumentů jako jsou smlouvy, směrnice apod. Využívejte cenové slevy (nenárokové) v rámci referenčního systému.

Aktuálně