S námi je Vaše
podnikání snazší!

Účetnictví jinak a lépe

Poskytujeme profesionální konzultační služby v oblasti účetnictví, zpracování daní a mezd,   ekonomického poradenství, provádění controllingu a unikátního reportingu pro společnosti všech velikostí, pro OSVČ i neziskové organizace. Náš moderní a aktivní přístup Vám umožní mít své podnikání pod kontrolou.

Pro klienty jsme zkušeným a spolehlivým partnerem s praktickým a efektivním pohledem na věc. Poznejte skutečně moderní účetnictví, komplexní mzdové a daňové služby, efektivní reporting a controlling. Zakládáme společnosti, provádíme změny v procesech, zavádíme mezinárodní standardy IFRS, připravíme Vás na fúzi, akvizici a poskytujeme detailní ekonomické a související poradenství. V rámci spolupráce s námi máte možnost získat i expertní právní služby naší partnerské právní kanceláře a praktické IT poradenství našeho zkušeného kolegy.

Naše klienty bereme jako rovnocenné partnery a je nám vždy ctí mít možnost svojí prací přispívat k naplnění jejich podnikatelských a tím i životních snů. Záleží nám na úspěchu našich klientů a chceme dlouhodobě stát při jejich boku během jejich podnikání od začátku přes realizaci až po další rozvoj.

Klademe důraz na to, že moderní účetnictví je pouze základem našich služeb. Naše bohaté zkušenosti nám umožňují vidět do hloubky, identifikovat neefektivní procesy a navrhovat změny, které přináší prospěch individuálnímu podnikateli i firmě.

S námi poznáte, že lze Vaše účetnictví, podnikatelskou administrativu a agendu dělat jinak, lépe, snadněji a efektivněji. S námi ušetříte svůj čas, snížíte stres a budete se cítit v podnikání lépe.

Nejsme jen účetní firma - s námi získáte mnohem více.

 

Nabízené služby

Komplexní účetní služby

Správně a pravidelně vedené účetnictví s reálným přínosem dělá Vaše podnikání snazší. S námi začnete Vaše účetnictví skutečně využívat!

Daňové služby a optimalizace

Není přece nutné platit na daních více, než vyžaduje zákon. S námi uplatníte všechny pro Vás dostupné daňové slevy!

Zpracování mezd

Pořádek ve mzdách dělá spokojené zaměstnance. A spokojení zaměstnanci jsou symbolem podnikatelského úspěchu!

Manažerské účetnictví a finanční analýza

Potřebujete kvalitně strukturované účetnictví přizpůsobené Vašemu podnikání a Vašim potřebám, nikoliv naopak!

Controlling, reporting a IFRS

Mít přesné a pravidelné finanční informace o Vašem podnikání v podobě, jakou chápete a jaká se Vám líbí, je přece radost.

Business Intelligence a datové analýzy

S námi pochopíte, jak význam mají informace. Najít a prezentovat informace důležité přesně pro Vás opravdu umíme a baví nás to.

Procesní analýzy a implementace ERP

Špatně navržené procesy plodí administrativu, která Vás zatěžuje a trápí. S námi společně navrhneme změny k lepšímu!

Cash management a cash-flow optimalizace

Podnikání je vedle seberealizace a přání být úspěšným přece (nejen) o penězích:-). S námi jsou Vaše finance lépe pod kontrolou!

Management pohledávek a závazků

Neuhrazené pohledávky Vám mohou způsobit finanční problémy. S námi mějte své pohledávky a závazky pod kontrolou!

Aktuálně