S námi je Vaše
podnikání snazší!

Účetnictví jinak a lépe

Profesionální konzultační služby

 

Poskytujeme profesionální konzultační služby pro firmy všech velikostí, pro OSVČ i neziskové organizace. Základ naší práce spočívá ve vedení komplexního finančního a manažerského účetnictví, zpracování daní a mezd, provádění moderního controllingu a online reportingu a poskytování ekonomického poradenství. Spolupracujeme s renomovanými partnerskými společnostmi v oblasti práva, IT, auditu a daňového poradenství. Pro klienty jsme zkušeným a spolehlivým partnerem, který je v případě potřeby k dispozici se svým praktickým know-how. Doporučíme Vám řešení s nejmenší administrativní zátěží pro Vás i nás - největším benefitem je čas, který můžete věnovat sobě a rodině.

 

Mnohaleté zkušenosti a osobní přístup

 

Klientům nabízíme mnohaleté zkušenosti a profesionální výstupy naší práce v souladu s našimi interními standardy. Jsme připraveni vést Vaše účetnictví či daňovou evidenci, poskytovat komplexní mzdové a daňové služby, provádět cenný reporting, controlling, Business Intelligence, provést změny v procesech, zefektivnit Vaše účetnictví a související agendu, připravit Vás na fúzi, akvizici, založit Vám společnost či poskytnout expertní ekonomické a související poradenství. Jsme flexibilní, spolehliví, moderní, kreativní, umíme a chceme Vám naslouchat. V našem pojetí představují naše služby vytváření skutečných hodnot pro Vás.

 

 

Držíme krok s dobou

 

Pro zpracování dat používáme moderní ekonomické systémy (ERP), které několikrát denně zálohujeme na oddělené lokace. Vaše data jsou tak bezpečně uložená i v případě nenadálých událostí s přísně omezeným přístupem. Pro analýzy a reporting používáme výhradně moderní hi-tech profesionální nástroje, které zároveň umožňují prezentovat výstupy ve vizuálně atraktivní podobě. Informace z účetnictví je možné zobrazovat i v reálném čase na displeji Vašeho telefonu či tabletu ve formě uživatelsky nastavitelných grafů, tabulek či widgetů. Používáme moderní firemní nástroje pro šifrování a správu dat. Naše webové stránky jsou chráněny šifrováním doménovým certifikátem, takže se k nám připojujete jako do banky.

 

Chceme poznat Vaše podnikání

 

Záleží nám na tom, abyste ve Vašem podnikání byli skutečně úspěšní a spokojení. Chceme Vám asistovat od začátku podnikání přes realizaci až po další rozvoj. Ať jde o účetní, daňový, právní, finanční či reportingový problém v jakémkoliv okamžiku, chceme stát při Vás jako opěrný bod při jeho řešení.  Na základě moderně strukturovaného účetnictví a na základě informací od Vás a dalších získaných dat můžeme vymodelovat možnosti Vašeho rozvoje a pomoci vybrat ideální variantu. Účetnictví v našem pojetí již není o předávání dokumentů v jen papírové podobě - s námi získá Vaše účetnictví  moderní vzhled a funkce

 

Získejte komplexní služby pro Vaše podnikání.

 

Nabízené služby

Komplexní účetní služby

Správně a pravidelně vedené účetnictví s reálným přínosem dělá Vaše podnikání snazší. S námi začnete Vaše účetnictví skutečně využívat!

Daňové služby a optimalizace

Není přece nutné platit na daních více, než vyžaduje zákon. S námi uplatníte všechny pro Vás dostupné daňové slevy!

Zpracování mezd

Pořádek ve mzdách dělá spokojené zaměstnance. A spokojení zaměstnanci jsou symbolem podnikatelského úspěchu!

Manažerské účetnictví a finanční analýza

Potřebujete kvalitně strukturované účetnictví přizpůsobené Vašemu podnikání a Vašim potřebám, nikoliv naopak!

Controlling, reporting a IFRS

Mít přesné a pravidelné finanční informace o Vašem podnikání v podobě, jakou chápete a jaká se Vám líbí, je přece radost.

Business Intelligence a datové analýzy

S námi pochopíte, jak význam mají informace. Najít a prezentovat informace důležité přesně pro Vás opravdu umíme a baví nás to.

Procesní analýzy a implementace ERP

Špatně navržené procesy plodí administrativu, která Vás zatěžuje a trápí. S námi společně navrhneme změny k lepšímu!

Cash management a cash-flow optimalizace

Podnikání je vedle seberealizace a přání být úspěšným přece (nejen) o penězích:-). S námi jsou Vaše finance lépe pod kontrolou!

Management pohledávek a závazků

Neuhrazené pohledávky Vám mohou způsobit finanční problémy. S námi mějte své pohledávky a závazky pod kontrolou!

Aktuálně